Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Jūs varat uzzināt vairāk par sīkdatnēm, to izmantošanu un kontrolēšanas iespējām.

Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat lietot sīkdatnes saskaņā ar šo Sīkdatņu paziņojumu. Proti, Jūs piekrītat veiktspējas/analītisko sīkdatņu izmantošanai turpmāk norādītajiem mērķiem. Ja Jūs nepiekrītat šo sīkdatņu izmantošanai, jums ir tiesības aizvērt šo vietni un izdzēst no savas pārlūkprogrammas pārlūkošanas vēsturi ar visām sīkdatnēm.

Kas ir sīkdatne?

Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, kas tiek nosūtītas uz Jūsu ierīci mājas vietnes apmeklēšanas laikā. Tad katrā turpmākajā apmeklējuma reizē sīkdatnes tiek nosūtītas atpakaļ uz izcelsmes mājas lapu vai uz citu mājas lapu, kas atpazīst šo sīkdatni. Sīkdatnes darbojas kā mājas lapas atmiņa, ļaujot šai lapai atcerēties Jūsu ierīci nākamajās apmeklējuma reizēs. Sīkdatnes var atcerēties Jūsu preferences, uzlabot lietotāja ērtības, kā arī piemeklēt Jums piemērotākās reklāmas.

Papildu informāciju par sīkdatnēm, tostarp par to, kādas sīkdatnes ir iestatītas Jūsu ierīcē un kā tās iespējams pārvaldīt vai izdzēst, varat iegūt mājas lapā www.aboutcookies.org.

Sīkdatņu veidi

Sesijas un pastāvīgās sīkdatnes

Tiek izmantotas gan sesijas sīkdatnes (kas pastāv tikai līdz brīdim, kad aizverat tīmekļa pārlūkprogrammu) un pastāvīgās sīkdatnes (kas pastāv ilgāku, konkrētu laika periodu). Šajā mājas lapā izmantotās sīkdatnes var iedalīt trīs kategorijās: obligāti nepieciešamās, veiktspējas un funkcionālās sīkdatnes.

Izmantošanas mērķi

Obligāti nepieciešamāsSīkdatnes, kas ir nepieciešamas lai varētu pārvietoties mājas lapā un izmantot tās sniegtās iespējas.
Veiktspējas/analītiskās sīkdatnesSīkdatnes, kas uzkrāj informāciju, kā apmeklētāji lieto šo mājas lapu, piemēram, lai noteiktu kādas lapas tiek visbiežāk apmeklētas, kā arī, lai noskaidrotu, vai apmeklētāji saņem paziņojumus par kļūdām.
Funkcionālās sīkdatnesŠīs sīkdatnes ļauj mūsu mājas lapai atcerēties Jūsu veiktās izvēles (piemēram, lietotāja vārdu, lietoto valodu u.tml.) un nodrošināt uzlabotas, personalizētākas iespējas.
Mērķa vai reklāmas sīkdatnesSīkdatnes, kas nodrošina reklāmu konkrētam lietotājam pamatojoties uz tā interesēm. Tiek izmantotas arī, lai limitētu apmeklētāja iespējas redzēt reklāmu, kā arī lai izmērītu reklāmas kampaņas efektivitāti.

Trešo pušu sīkdatnes

Šajā vietnē tiek atļauts lejupielādēt sīkdatnes Jūsu ierīcē arī trešajām pusēm. Šīs trešo pušu sīkdatnes ir ārpus mūsu kontroles. Lai uzzinātu vairāk par to izmantošanu, dodieties uz atbilstošās trešās puses mājas lapu.

Kā ierobežot sīkdatņu saglabāšanu vai noņemt sīkdatnes no galaiekārtas?

Mūsu izmantotās sīkdatnes nesatur interneta vietnes apmeklētāja personas datus un tās nevar izmantot interneta vietnes apmeklētāja personības identificēšanai. Tomēr, ja interneta vietnes apmeklētājs vēlas ierobežot (neatļaut) sīkdatņu saglabāšanu viņa galaiekārtā vai dzēst tajā jau saglabātas sīkdatnes, to ir iespējams izdarīt, izmantojot Interneta pārlūkprogrammas iestatījumus. Informācija, kā to izdarīt atkarībā no izmantotās pārlūkprogrammas, ir pieejama šeit: http://www.aboutcookies.org/Default.aspx?page=1

Personas datu apstrāde, iepērkoties mūsu interneta veikalā

Personas datu apstrādes nolūki

Tiek apstrādāta Jūsu datu informācija – vārds, uzvārds, tālrunis, e-pasts, dzīves vietas adrese un norēķinu informācija, lai varam identificēt Jūs kā pircēju un preču saņēmēju, kā arī nodrošināt preču piegādi un saņemšanu. Kā arī dati tiek apstrādāti, lai veiktu un risinātu abpusēju komunikāciju starp mūsu uzņēmumu un Jums.

Personas datu glabāšanas laiks

Datu glabāšanas laiks atkarīgs no minēto informācijas un datu apstrādes mērķu sasniegšanas. Ja vien ilgāka datu glabāšana nav atļauta vai noteikta ar normatīvajiem aktiem. Ja datu apstrāde notiek, pamatojoties uz Jūsu sniegtu piekrišanu, tad dati tiks apstrādāti, kamēr Jūsu piekrišana ir spēkā un tā nav atsaukta.

Personas datu nodošana

Mēs varam dalīties ar Jūsu personas datiem uzņēmuma SIA “Māras Lācis” ietvaros.

Lai pildītu savas saistības pret Jums, mēs varam nodot Jūsu personas datus sadarbības partneriem, datu apstrādātājiem, kas veic nepieciešamo datu apstrādi mūsu uzdevumā. Šiem partneriem, saskaņā ar likumu un mūsu sadarbības līgumu, tiek prasīts aizsargāt Jūsu personas datus un apstrādāt tikai saskaņā ar mūsu norādītajiem mērķiem.

Pēc pieprasījuma mēs varam nodot Jūsu personas datus valsts un tiesībsargājošajām iestādēm, lai nepieciešamības gadījumā aizstāvētu savas juridiskās intereses, sastādot, iesniedzot un aizstāvot juridiskas prasības.

Personas datu apstrādes vieta

Personas dati tiek apstrādāti uzņēmumā SIA "Māras Lācis", Liepājā, jur. adrese Flotes ielā 16, LV-3405, kas ir arī visu datu turētājs.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.